KONST / Litografier / Färglitografi 13824105
nr 1382 4105
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 194/290. Motivet: 30x41cm, yttermått inklusive ram: 43x52cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:06:34
1.000 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund